Дошкільний навчальний заклад № 183 "Писанка"
News

News: 16
Oct 25, 2017

Моніторингове дослідження

25-26 жовтня відбувся І етап моніторингового дослідження виконання завдань Базового компоненту за освітньою лінією "Дитина у природному довкіллі" у старшій групі "Веселка"
Jan 3, 2017

Електронна реєстрація

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ "КЛАСНА ОЦІНКА" НЕ ПРОВОДИТЬСЯ !!!
Oct 28, 2016

Засідання районного методичного об'єднання музичних керівників "Ознайомлення з рідним містом як засіб патріотичного виховання"

Вихованці старшої групи "Сонечко"музкерівник В.Гак , вихователі Л.Петрів і К.Пилипів представили літературно-музичну композицію "Ми - діти твої, рідний Львове"
Aug 23, 2016

День незалежності

Тематичне заняття - розвагу до Дня незалежності України з дітьми старшої групи провели вихователь Назаркевич Б.Б. і музкерівник Литвин О.Г.
Apr 25, 2016

Великодні писанки

Майстер-клас "Виготовлення писанок з використанням екоматеріалів" з педагогами і вихованцями старшої групи "Дзвіночки" провела майстер виробничого навчання Львівської національної академії мистецтв Леся Лозинська. Вихователь старшої групи "Левеня" Орися Романюк навчала своїх вихованців традиційних способів розмальовування писанок.
Apr 22, 2016

День енергії

На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, з метою виховання у дітей свідомого ставлення до ощадливого споживання енергії у ДНЗ проведено ДЕНЬ ЕНЕРГІЇ.
Mar 21, 2016

Тиждень шахів

З метою популяризації шахів та розвитку творчих здібностей дітей, вихователі організували змістовне дозвілля "В країні шахових чудес".
Mar 15, 2016

Веселі старти

У ДНЗ проведено районні змагання "Веселі старти" з метою виховання в старших дошкільників позитивного ставлення до рухової діяльності, моральних і вольових рис характеру.
Jan 21, 2016

Коляда на Сихові 2016

Педагоги ДНЗ - активні учасники щорічного пісенного фестивалю "Коляда на Сихові"
Oct 2, 2015

Діти на дорозі!

Педагоги і вихованці ДНЗ - активні учасники Всеукраїнського конкурсу-рейду "Увага! Діти на дорозі"