Дошкільний навчальний заклад № 183 "Писанка"
 

Ми раді вітати вас на нашому сайті!

 News
Jan 3, 2017
Електронна реєстрація
ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА САЙТІ http://edu.smart.lviv.ua
Oct 28, 2016
Засідання районного методичного об'єднання музичних керівників "Ознайомлення з рідним містом як засіб патріотичного виховання"
Вихованці старшої групи "Сонечко"музкерівник В.Гак , вихователі Л.Петрів і К.Пилипів представили літературно-музичну композицію "Ми - діти твої, рідний Львове"
Aug 23, 2016
День незалежності
Тематичне заняття - розвагу до Дня незалежності України з дітьми старшої групи провели вихователь Назаркевич Б.Б. і музкерівник Литвин О.Г.


Apr 25, 2016
Великодні писанки
Майстер-клас "Виготовлення писанок з використанням екоматеріалів" з педагогами і вихованцями старшої групи "Дзвіночки" провела майстер виробничого навчання Львівської національної академії мистецтв Леся Лозинська. Вихователь старшої групи "Левеня" Орися Романюк навчала своїх вихованців традиційних способів розмальовування писанок.
Apr 22, 2016
День енергії
На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, з метою виховання у дітей свідомого ставлення до ощадливого споживання енергії у ДНЗ проведено ДЕНЬ ЕНЕРГІЇ.
Mar 21, 2016
Тиждень шахів
З метою популяризації шахів та розвитку творчих здібностей дітей, вихователі організували змістовне дозвілля "В країні шахових чудес".